Zemědělskému holdingu ADW jsem pomohl koupit společnost Karlova pekárna s.r.o.

28. 2. 2023

Pomohl jsem zemědělskému investorovi koupit druhou největší pekárnu na brněnsku. Úspěšnou akvizici ocení i spotřebitelé.

Akvizice pekárny

Když třebíčský zemědělský podnik ADW Holding hledal rozšíření svého výrobního a obchodního portfolia, obrátil se na mne jako zprostředkovatele. Postavil jsem se této výzvě a rozhodl se najít ideální příležitost pro klienta. Po důkladném průzkumu trhu a jednáních se podařilo úspěšně zajistit akvizici druhé největší pekárny na brněnsku s tržbami přes 400 mil. Kč – Karlova pekárna s.r.o.

Proč Karlova Pekárna?

Nejenže jsem klientovi představil vhodnou obchodní příležitost, ale také jsem odborně navigoval vyjednávání, abych zajistil hladkou a úspěšnou akvizici. Karlova pekárna je známá pro svou kvalitu a tradiční potravinové výrobky, což je v souladu s filozofií ADW Holdingu.

Závěr

Věřím, že tento strategický obchod bude mít pozitivní dopad nejenom pro obě smluvní strany, ale také na všechny obyvatele v regionu. Ti si nyní budou moci nově kupovat produkty z této pekárny, které pocházejí z kvalitních a lokálně pěstovaných surovin.

Jsem hrdý na schopnost poskytovat svým klientům personalizované a efektivní služby s jasným výsledkem. Pro více informací o mé práci, navštivte můj blog.

Pokud máte zájem o mé služby nebo byste chtěli diskutovat o možných obchodních příležitostech, neváhejte se na mě obrátit. Můžete mě kontaktovat na telefonní číslo 602 974 689 nebo přímo na emailové adrese jiri@galikin.cz.